'İşte Böyle' dedi.. 'AKP Duman'

4 izlenme 08 Nisan 2023
Reklamlar
Sözcü TV'de ana haberi sunan Fatih Portakal, son dönemde TBMM'deki unutulmaz anları paylaştı. Portakal'ın Meclis'te çıkan kavga sırasında AKP milletvekili Alpay Özalan'ın haline ilişkin canlı yayında yaptığı taklit gündem oldu.

CANLI YAYINDA ALPAY ÖZALAN TAKLİDİ
Dün TBMM'de 27'inci Dönem sona erdi. TBMM, 14 Mayıs seçimlerinin YSK tarafından kesin olarak açıklanmasından 3 gün sonra açılacak. Sözcü TV'de ana haber bültenini sunan Fatih Portakal, son dönemde Meclis'te unutulmaz anları paylaştı. Portakal'ın AKP milletvekili Alpay Özalan'ın Meclis'teki bir kavga sırasındaki haline ilişkin canlı yayında yaptığı taklidi gündem oldu.

‘HINÇ VE ÖFKE’
Portakal yaptığı açıklamada "Benim unutamadığım ise Alpay Özalan'ın kavga sırasında kaba kuvvetini gösterip hınçla, öfkeyle baktığı o andı. İnsan çirkinleşiyor aslında öyle baktığı zaman. Özalan yakışıklı, hoş bir adam ama o öfke insanın suratına yapıştığında dünyanın en çirkin insanı olabiliyorsunuz " dedi.

ÖZALAN'IN YUMRUĞU OLAY OLMUŞTU
TBMM'de CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel'in İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya yönelik sözleri sonrası arbede yaşanmış ve Özalan'ın CHP’li milletvekillerine yumruk savurması olay olmuştu.

Kaynak: gerçekgundem

Bunlar da İlginizi Çekebilir

'İşte Böyle' dedi.. 'AKP Duman' Destici Yanıyor.. 'Minnet Eylemem'